Rada Miejska
Imię i Nazwisko | Informacje | Kadencja | Okres | Kolejność |
---|---|---|---|---|
Witold Szwajgier |
Stanowisko:Przewodniczący Rady Miejskiej Telefon:(4881) 8204836 wew.13 Godziny przyjęć:Przewodniczący Rady Miejskiej przyjmuje interesantów w poniedziałki w godz. od 14.30 do 16.00 i we wtorki w godz. od 11.00 do 16.00 |
199 | 1 | |
Krystyna Zielińska |
Stanowisko:Przewodnicząca Rady Miejskiej w Poniatowej Telefon:081 8204211 |
200 | 1 | |
Witold Szwajgier |
Stanowisko:Przewodniczący Rady Telefon:(081) 820 48 36 Email: |
199 | 2 | |
Wojciech Furtak |
Stanowisko:Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej, członek Komisji Kultury, Oświaty, Wychowania oraz do spraw Rodziny, członek Komisji Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej. |
200 | 2 | |
Jerzy Dębicki |
Stanowisko:Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej, członek Komisji Kultury, Oświaty, Wychowania oraz do spraw Rodziny, Przewodniczacy Komisji Zagospodarowania Przestrzennego, Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, Handlu i Usług Telefon:081 8204877 |
199 | 3 | |
Jerzy Dębicki |
Stanowisko:Przewodniczący Komisji Zagospodarowania Przestrzennego, Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, Handlu i Usług, członek Komisji Kultury, Oświaty, Wychowania oraz do spraw Rodziny. Telefon:081 8204877 |
200 | 3 | |
Seweryn Świątek |
Stanowisko:Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej, Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów, członek Komisji Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej |
199 | 4 | |
Jan Brzozowski |
Stanowisko:Członek Komisji Zagospodarowania Przestrzennego, Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, Handlu i Usług. Telefon:081 8204372 |
200 | 4 | |
Jan Brzozowski |
Stanowisko:Członek Komisji Zagospodarowania Przestrzennego, Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, Handlu i Usług, Członek Komisji Rewizyjnej Telefon:081 8204372 |
199 | 5 | |
Janusz Rybaczek |
Stanowisko:Członek Komisji Ochrony Zdrowia, Opieki Społecznej i Porządku Publicznego. Telefon:081 8204834 |
200 | 5 | |
Łukasz Król |
Stanowisko:Przewodniczący Komisji Rewizyjnej, członek Komisji Kultury, Oświaty, Wychowania oraz do spraw Rodziny, członek Komisji Statutowo-Regulaminowej Telefon:081 8204048 |
199 | 6 | |
Anna Bogumiła Adamska |
Stanowisko:przewodnicząca Komisji Ochrony Zdrowia, Opieki Społecznej i Porządku Publicznego, członek Komisji Budżetu i Finansów, Telefon:(081) 820-43-10 |
200 | 6 | |
Marian Misztal |
Stanowisko:Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej, członek Komisji Rewizyjnej Telefon:081 8204569 |
199 | 7 | |
Krystyna Czuryszkiewicz |
Stanowisko:Przewodnicząca Komisji Kultury, Oświaty, Wychowania oraz do spraw Rodziny, członek Komisji Rewizyjnej, członek Komisji Ochrony Zdrowia, Opieki Społecznej i Porządku Publicznego. |
200 | 7 | |
Halina Pisarska |
Stanowisko:Przewodnicząca Komisji Ochrony Zdrowia Opieki Społecznej Porządku Publicznego, członek Komisji Rewizyjnej, członek Komisji Zagospodarowania Przestrzennego, Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, Handlu i Usług Telefon:081 8204428 |
199 | 8 | |
Piotr Marian Banaszkiewicz |
Stanowisko:Przewodniczący Komisji Rewizyjnej, członek Komisji Oświaty, Wychowania oraz do spraw Rodziny. Telefon:(0-81) 820-40-92 |
200 | 8 | |
Andrzej Gryma |
Stanowisko:Przewodniczący Komisji Statutowo- Regulaminowej, członek Komisji Kultury, Oświaty, Wychowania oraz do spraw Rodziny, członek Komisji Ochrony Zdrowia, Opieki Społecznej i Porządku Publicznego Telefon:081 8204379 |
199 | 9 | |
Paweł Eugeniusz Gąska |
Stanowisko:Członek Komisji Rewizyjnej, członek Komisji Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej, członek Komisji Zagospodarowania Przestrzennego Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, Handlu i Usług. Telefon:(0-81) 517-11-22 |
200 | 9 | |
Krystyna Zielińska |
Stanowisko:Przewodnicząca Komisji Kultury, Oświaty, Wychowania oraz ds. Rodziny, członek Komisji Budżetu i Finansów, członek Komisji Statutowo-Regulaminowej Telefon:081 8204211 |
199 | 10 | |
Paweł Karczmarczyk |
Stanowisko:Zastępca Przewodniczącej Komisji Budżetu i Finansów, Zastępca Przewodniczącego Komisji Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej. |
200 | 10 | |
Tadeusz Górecki |
Stanowisko:członek Komisji Budżetu i Finansów, członek Komisji Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej Telefon:081 8206174 |
199 | 11 | |
Wojciech Kędziora |
Stanowisko:Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej, członek Komisji Budżetu i Finansów, członek Komisji Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej. Telefon:(0-81) 820-63-39 |
200 | 11 | |
Edward Pietras |
Stanowisko:członek Komisji Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej, członek Komisji Zagospodarowania Przestrzennego, Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, Handlu i Usług Telefon:081 8202983 |
199 | 12 | |
Tadeusz Kruk |
Stanowisko:Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej, członek Komisji Kultury, Oświaty, Wychowania oraz do spraw Rodziny, członek Komisji Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej, członek Komisji Zagospodarownia Przestrzennego, Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej i Mieszka Telefon:(0-81) 820-49-65 |
200 | 12 | |
Andrzej Powałka |
Stanowisko:członek Komisji Budżetu i Finansów, członek Komisji Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej, Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Telefon:0815171283 |
199 | 13 | |
Ryszard Kuchta |
Stanowisko:Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej, członek Komisji Zagospodarowania Przestrzennego, Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, Handlu i Usług, członek Komisji Budżetu i Finansów. Telefon:(0-81) 820-36-85 |
200 | 13 | |
Janusz Rybaczek |
Stanowisko:członek Komisji Kultury, Oświaty, Wychowania oraz do spraw Rodziny, członek Komisji Ochrony Zdrowia, Opieki Społecznej i Porządku Publicznego Telefon:081 8204834 |
199 | 14 | |
Jadwiga Kustra |
Stanowisko:Przewodnicząca Rady, członek Komisji Budżetu i Finansów, członek Komisji Kultury, Oświaty, Wychowania oraz do spraw Rodziny Telefon:(0-81) 820-49-97 |
200 | 14 | |
Zygmunt Telejko |
Stanowisko:członek Komisji Ochrony Zdrowia, Opieki Społecznej i Porządku Publicznego, członek Komisji Zagospodarowania Przestrzennego, Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, Handlu i Usług Telefon:081 8203308 |
199 | 15 | |
Stanisław Witek |
Stanowisko:Zastępca Przewodniczącego Komisji Zagospodarowania Przestrzennego, Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, Handlu i Usług, członek Komisji Ochrony Zdrowia, Opieki Społecznej i Porządku Publicznego, członek Komisji Rolnictwa i Gospodark Telefon:(0-81) 820-36-79 |
200 | 15 | |
Jadwiga Kustra |
Stanowisko:Przewodnicząca Rady, członek Komisji Budżetu i Finansów, członek Komisji Kultury, Oświaty, Wychowania oraz do spraw Rodziny Telefon:(0-81) 820-49-97 |
201 | 16 | |
Dariusz Grzeszczyk |
Stanowisko:Radny |
856 | 16 | |
Tadeusz Kruk |
Stanowisko:Wiceprzewodniczący Rady, członek Kmisji Zagospodarowania Przestrzennego, Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Handlu i Usług, członek Komisji Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej Telefon:(0-81) 820-49-65 |
201 | 17 | |
Ryszard Kuchta |
Stanowisko:Wiceprzewodniczący Rady, członek Kmisji Zagospodarowania Przestrzennego, Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Handlu i Usług, członek Komisji Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej Telefon:(0-81) 820-36-85 |
201 | 18 | |
Aleksandra Szlachetka |
Stanowisko:Radny |
856 | 18 | |
Anna Bogumiła Adamska |
Stanowisko:przewodnicząca Komisji Ochrony Zdrowia, Opieki Społecznej i Porządku Publicznego, członek Komisji Budżetu i Finansów, Telefon:(081) 820-43-10 |
201 | 19 | |
Jan Wójcik |
Stanowisko:Radny |
856 | 19 | |
Piotr Marian Banaszkiewicz |
Stanowisko:przewodniczący Komisji Rewizyjnej, członek Komisji Kultury, Oświaty, Wychowania oraz ds. Rodziny Telefon:(0-81) 820-40-92 |
201 | 20 | |
Ewa Baranowska |
Stanowisko:Przewodnicząca Rady Miejskiej |
856 | 20 | |
Dariusz Celejewski |
Stanowisko:Radny |
856 | 20 | |
Katarzyna Krupa |
Stanowisko:Radna |
856 | 20 | |
Jan Brzozowski |
Stanowisko:Zastępca przewodniczącego Komisji Zagospodarowania Przestrzennego, Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, Handlu i Usług Telefon:081 8204372 |
201 | 21 | |
Wojciech Pętek |
Stanowisko:Radny |
856 | 21 | |
Agnieszka Klocek |
Stanowisko:Radny |
856 | 21 | |
Krystyna Czuryszkiewicz |
Stanowisko:przewodnicząca Komisji Kultury, Oświaty, Wychowania oraz ds. Rodziny, członek Komisji Rewizyjnej |
201 | 22 | |
Łukasz Pruchniak |
Stanowisko:Radny |
856 | 22 | |
Janusz Nowomiejski |
Stanowisko:Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej |
856 | 22 | |
Marek Frąckiewicz |
Stanowisko:zastępca przewodniczącego Komisji Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej, członek Komisji Zagospodarowania Przestrzennego, Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, Handlu i Usług |
201 | 23 | |
Wojciech Kędziora |
Stanowisko:zastępca przewodniczącego Komisji Rewizyjnej, członek Komisji Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej Telefon:(0-81) 820-63-39 |
201 | 24 | |
Dariusz Głogowski |
Stanowisko:Radny |
856 | 24 | |
Janusz Rybaczek |
Stanowisko:członek Komisji Ochrony Zdrowia, Opieki Społecznej i Porządku Publicznego Telefon:081 8204834 |
201 | 25 | |
Paweł Stachyra |
Stanowisko:Radny |
856 | 25 | |
Karol Sołdek |
Stanowisko:członek Komisji Rewizyjnej, członek Komisji Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej Telefon:0-81 820-29-06 |
201 | 26 | |
Seweryn Świątek |
Stanowisko:Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej |
856 | 26 | |
Bożena Szewc |
Stanowisko:pzewodnicząca Komisji Budżetu i FInansów, członek Komisji Ochrony Zdrowia, Opieki Społecznej i Porządku Publicznego |
201 | 27 | |
Grzegorz Zburzyński |
Stanowisko:Radny |
856 | 27 | |
Seweryn Świątek |
Stanowisko:przewodniczący Komisji Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej, zastępca przewodniczącej Komisji Kultury, Oświaty, Wychowania oraz ds. Rodziny, |
201 | 28 | |
Krystyna Zielińska |
Stanowisko:zastępca przewodniczącej Komisji Budżetu i Finansów Telefon:081 8204211 |
201 | 29 | |
Jerzy Dębicki |
Stanowisko:Przewodniczący Komisji Zagospodarowania Przestrzennego, Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, Handlu i Usług, członek Komisji Kultury, Oświaty, Wychowania oraz d/s Rodziny. Telefon:081 8204877 |
201 | 30 | |
Stanisław Witek |
Stanowisko:Radny do kwietnia 2012 roku Telefon:(0-81) 820-36-79 |
201 | 31 | |
Eugeniusz Chyła |
Stanowisko:Przewodniczący Rady Telefon:081 8204750 Godziny przyjęć: Kazdy wtorek 14.00 do 16.00 pokój nr 107 |
574 | 32 | |
Tomasz Pyda |
Stanowisko:Wiceprzewodniczący Rady |
574 | 33 | |
Bożena Szwed |
Stanowisko:Wiceprzewodnicząca Rady |
574 | 34 | |
Karol Sołdek |
Stanowisko:Przewodniczący komisji rewizyjnej Telefon:0-81 820-29-06 |
574 | 35 | |
Seweryn Świątek |
Stanowisko:Przewodniczący komisji budżetu i finansów |
574 | 36 | |
Krystyna Sadowska |
Stanowisko:Przewodnicząca komisji zdrowia |
574 | 37 | |
Marek Frąckiewicz |
Stanowisko:Przewodniczący komisji rolnictwa |
574 | 38 | |
Dariusz Grzeszczyk |
Stanowisko:Przewodniczący komisji zagospodarowania |
574 | 39 | |
Joanna Mazur |
Stanowisko:Radna |
574 | 40 | |
Łukasz Król |
Stanowisko:Radny Telefon:081 8204048 |
574 | 41 | |
Jadwiga Kustra |
Stanowisko:Radna Telefon:(0-81) 820-49-97 |
574 | 42 | |
Grzegorz Zburzyński |
Stanowisko:Radny |
574 | 43 | |
Małgorzata Czarnecka |
Stanowisko:Radna |
574 | 44 | |
Wojciech Kędziora |
Stanowisko:Radny Telefon:(0-81) 820-63-39 |
574 | 45 | |
Konrad Gołębiowski |
Stanowisko:Radny |
574 | 46 | |
Anna Bogumiła Adamska |
Stanowisko:przewodnicząca Komisji Ochrony Zdrowia, Opieki Społecznej i Porządku Publicznego, członek Komisji Budżetu i Finansów, Telefon:(081) 820-43-10 |
199 | 47 | |
Bogdan Kuta |
Stanowisko:Przewodniczący Rady |
626 | 48 | |
Seweryn Świątek |
Stanowisko:Wiceprzewodniczący Rady |
626 | 49 | |
Andrzej Żukowski |
Stanowisko:Wiceprzewodniczący Rady |
626 | 50 | |
Bogdan Bełcik |
Stanowisko:Radny |
626 | 51 | |
Andrzej Chyła |
Stanowisko:Radny |
626 | 52 | |
Jan Dzieliński |
Stanowisko:Radny |
626 | 53 | |
Kazimierz Dziwisz |
Stanowisko:Radny - Członek Zarządu |
626 | 54 | |
Wojciech Furtak |
Stanowisko:Radny |
626 | 55 | |
Anna Gajec |
Stanowisko:Radna |
626 | 56 | |
Przemysław Karol Grzeszczyk |
Stanowisko:Radny |
626 | 57 | |
Andrzej Gryma |
Stanowisko:Radny Telefon:081 8204379 |
626 | 58 | |
Zdzisław Jachura |
Stanowisko:Radny - Członek Zarządu |
626 | 59 | |
Andrzej Miedzowski |
Stanowisko:Radny |
626 | 60 | |
Jan Miroński |
Stanowisko:Radny |
626 | 61 | |
Janusz Nawrot |
Stanowisko:Radny |
626 | 62 | |
Grzegorz Orzeł |
Stanowisko:Radny |
626 | 63 | |
Ryszard Pelc |
Stanowisko:Radny |
626 | 64 | |
Edward Pietras |
Stanowisko:Radny Telefon:081 8202983 |
626 | 65 | |
Halina Pisarska |
Stanowisko:Radna Telefon:081 8204428 |
626 | 66 | |
Janusz Rybaczek |
Stanowisko:Radny- Członek Zarządu Telefon:081 8204834 |
626 | 67 | |
Tadeusz Zięba |
Stanowisko:Radny |
626 | 68 | |
Krystyna Stojak |
Stanowisko:Radna |
626 | 69 | |
Bogusław Zarzycki |
Stanowisko:Radny |
626 | 70 | |
Czesław Nadzieja |
Stanowisko:Radny |
626 | 71 | |
Krystyna Czuryszkiewicz |
Stanowisko:Radna |
856 | 77 | |
Dariusz Rożalski |
Stanowisko:Radny |
856 | 83 |